seller landing 1
seller landing 2
seller landing 3

ثبت‌نام اولیه درخواست همکاری با

دیجی سپید

سوالات متداول فروشندگان

مرکز فروشندگان دیجی‌سپید، پلتفرمی است که در آن فروشندگان کالاهای مختلف (دسته‌بندی‌های مجاز) از جمله برند های معتبر، فروشندگان خرد و کلان، صاحبان کسب و کارهای کوچک و هر شخصی که کالایی برای عرضه دارد، می توانند به صورت آنلاین محصولات خود را در قالب فروشنده حقیقی و فروشنده حقوقی به فروش برسانند.

فروشنده حقیقی: فردی است که دارای خصوصیاتی مختص به خود مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی، شماره شناسنامه و غیره می باشد.

فروشنده حقوقی: موسسات یا شرکت هایی هستند که پس از طی مراحل قانونی به ثبت می‌رسند و دارای مشخصاتی مانند نام شخص حقوقی، تاریخ ثبت، شماره ثبت، کد شناسایی، کد اقتصادی، موضوع فعالیت و غیره می باشند.

در حال حاضر فقط امکان فروش دسته‌های کالایی لوازم خانگی برقی و غیربرقی، لوازم شخصی برقی و غیربرقی، لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم الکتریکی و الکترونیکی و کالاهای دیجیتال در دیجی‌سپید فراهم می‌باشد.

. آدرس ایمیل

. شماره شبا حساب بانکی؛ به نام و مطابق با شخص یا شرکت ثبت‌نام کننده

. شماره تلفن همراه؛ جهت دریافت کد تایید ثبت‌نامبرای فروشنده‌ی حقیقی:

  • تصویر کارت ملی
  • عکس از صفحه بررسی ثبت نام مؤدیان مالیات بر ارزش افزوده واقع در نشانی اینترنتی، evat.ir با وارد کردن شماره شناسه ملی (در صورتی که مشمول مالیات هستید)برای فروشنده‌ی حقوقی:

  • شماره‌ی ثبت
  • شناسه‌ی ملی
  • کد اقتصادی (در صورتی که کد اقتصادی همان شناسه ملی است ، لطفا فیلد شماره اقتصادی را خالی بگذارید)
  • عکس از صفحه بررسی ثبت نام مؤدیان مالیات بر ارزش افزوده واقع در نشانی اینترنتی، evat.ir با وارد کردن شماره شناسه ملی و یا شماره اقتصادی
  • تصویر پشت و روی کارت ملی همه‌ی صاحبان حق امضاء در قالب یک عکس در کنار هم
  • تصویر آخرین تغییرات روزنامه‌ی رسمی

پس از ثبت‌نام به‌عنوان فروشنده در سایت دیجی‌سپید، یک پنل در اختیار شما قرار می‌گیرد که از طریق آن می‌توانید تنوع کالاهای خود را تعریف کرده، به‌روزرسانی موجودی و قیمت را انجام دهید و سفارش‌ها را مشاهده و کنترل کنید. همچنین امکان افزودن سه تنوع اصلی از هر کالا شامل سایز، رنگ، گارانتی و سه تنوع فرعی شامل قیمت، موجودی، زمان تعهد ارسال وجود دارد.

پردازش، بسته‌بندی و ارسال سفارشات به سراسر کشور از طریق پست پیشتاز و به عهده فروشنده می‌باشد.

بله، تمامی اشخاص حقوقی باید برگه‌ یا لینک ثبت‌نام نهایی مالیات بر ارزش افزوده‌شان را ارائه دهند.

با ما در ارتباط باشید…

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی دیجی‌سپید فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی دیجی‌سپید می‌باشد.

با ما در ارتباط باشید…

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی دیجی‌سپید فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی دیجی‌سپید می‌باشد.