لایف اسمایل

نمایش یک نتیجه

برند لایف اسمایل یکی از معتبر‌ترین برند‌های ارائه کالاهای آشپزخانه است که در زمینه انواع و اقسام ظرف و ظروف به فعالیت می‌پردازد. ظرف‌ها و لوازم آشپزخانه‌ای ارائه‌شده در این مجموعه یکی از بهترین‌ها هستند و کارآمدی چندین ساله خواهند داشت. آن‌ها دارای پوشش‌های داخلی بوده و طراحی زیبایی نیز دارند و این سبب شده که افزون بر کیفیت، از ظاهری شیک نیز برخودار باشند.

این برند در سال 2015 در کشور چین فعالیت خود را با قدرت شروع کرد. و در کمترین زمان توانست از رقبا پیشی بگیرد. هم چنین شعبه مرکزی لایف اسمایل در دبی قرار دارد، و از آن جا محصولات خود را به بیشتر نقاط دنیا صادر می‌کند.

برند لایف اسمایل یک ویژگی اساسی دارد و آن سهولت در امر شسست‌و‌شوی آن است. این سرویس‌های قابلمه را به سادگی می‌توان در ماشین ظرفشویی گذاشت و به نظافت آن‌ها پرداخت. قابلمه ها و ماهیتابه‌های این برند معتبر همگی نچسب هستند و آشپزی در آن‌ها بسیار لذت‌بخش است.

در مواد این ظروف هیچ گونه ماده سمی ندارند و در غذا‌ها ضرری ایجاد نمی‌کنند. درب این ظروف شیشه‌ای است و منافذ مخصوص به عبور بخار را نیز در آن تعبیه کرده‌اند. همچنین در رابطه با نحوه استفاده از آن، می توان به امکان قرار گیری‌شان در فر اشاره کرد. همچنین پخت‌و‌پز غذا‌ها در آن‌ها بر روی گاز نیز به سادگی صورت می‌گیرد. این مدل قابلمه‌ها از برند لایف اسمایل، در رنگ‌های زیبایی نیز ارائه می‌شود.

تنوع رنگ‌بندی آن‌ها، این محصولات را در چشم مشتریان جذاب‌تر کرده‌است. این ظروف برای پخت و پز افراد رژیمی بسیار مناسب هستند. طراحی و تولید آن تحت لیسانس آلمان صورت گرفته‌است. زیبایی آن‌ها ساعاتی را که در آشپزخانه می گذرانید، برای شما دلچسب‌تر می‌سازند.